מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8200366

בדומה לשאר החדרים בבית שלנו, גם חדר האמבטיה שלנו צריך להיות מעוצב ויפה, ולהשתלב עם שאר עיצוב הבית. כיום, הדרך הזולה והיעילה ביותר לשדרג את מראה חדר האמטיה היא באמצעות שיש. השיש מעניק לחדר האמבטיה מראה מלוטש ו"נקי" יותר מבחינה עיצובית, ועוזר לשדרג את המראה שלו פלאים. לפניכם כל מה שצריך לדעת על שיש לחדרי אמבטיה בחיפה.

למה דווקא שיש?
לשיש מגוון יתרונות. ראשית, הוא לרוב חומר גלם יפה ומרשים, היכול להשתלב בקלות עם חומרים אחרים ולהשלים אותם או להחמיא להם. בנוסף, שיש הוא חומר עמיד במיוחד למגוון של מצבים בעייתיים, כמו למשל חום, והוא אינו נשבר או נסדק בקלות.

איזה שיש כדאי לבחור לחדרי אמבטיה בחיפה?
כיום ישנם מגוון סוגי שיש המיועדים לחדרי אמבטיה כגון מקלחונים לפי מידה, עניין העלול להפוך את הבחירה בסוג שיש מסוים לקשה במיוחד. לכן, ריכזנו עבורכם שני כללי מפתח שיש לתת עליהם את הדעת בבואכם לבחור שיש לחדרי אמבטיה בחיפה:
• עיצוב וסגנון השיש – לפני הכל, חשוב מאוד להגדיר לעצמכם כיצד אתם מעוניינים שהשיש ישתלב בחדר האמבטיה, ועל בסיס כך לבחור בסוג השיש, בצבע ובסגנון המתאימים ביותר לחדר האמבטיה שלכם. רצוי שלא לדלג על שלב זה, שכן מראה השיש ישפיע משמעותית על מראהו הכולל של חדר האמבטיה.
• רמת הליטוש – שיש מלוטש וחלק יותר, יהיה גם בהכרח נוח וקל יותר לניקוי.