מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8200366

אין ספק ששיש נחשב לחומר גלם נהדר, וכיום, נעשה בו שימוש נפוץ בחדרי אמבטיה, חדרי שירותים ומטבחים. במרבית המקרים, השימוש בשיש ייעשה על מנת לשדרג את העיצוב של החדר, או לחילופין, כמשטח עבודה בחדר המטבח. לפניכם כל מה שצריך לדעת על שיש בקריות.

כיצד נבחר שיש?
בבואנו לבחור שיש, יש לתת את הדעת על מגוון של פרמטרים, ובראש ובראשונה – הפונקציה שאותה השיש צריך למלא. כך, למשל, אם אנו מעוניינים לעשות שימוש בשיש כמשטח עבודה במטבח, רצוי לבחור בסוג שיש בעל עמידות גבוהה לחום ולשריטות. לעומת זאת, אם אנו מעוניינים לשלב שיש כחלק מהעיצוב באמבטיה, בשירותים או במטבח, ייתכן כי דווקא ניתן יותר את הדעת על מראהו של השיש – הגוון שלו, הייחודיות שלו, השקיפות ועוד.

היכן ניתן לקנות שיש בקריות?
כיום ניתן למצוא שיש במגוון רחב של חנויות ובתי עסק. עם זאת, לא כל בתי העסק והחנויות הללו מתמחים בהכרח בשיש ומבינים היטב את ההבדלים בין סוגי השיש השונים. חשוב מאוד להבין כי ישנם סוגי שיש רבים, כאשר לכל אחד מהם תכונות שונות ופונקציות אחרות, ומסיבה זו – רצוי מאוד לרכוש שיש אך ורק מבית עסק המתמחה בייצור, מכירה או שיווק של שיש באופן ספציפי. רק בית עסק כזה יוכל לתת לכם את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם, ולוודא כי אכן תקבלו תמורה מלאה לכספכם.