מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8200366

שיש הוא חומר גלם נהדר לשימוש במגוון חדרים בבית – בדגש על חדר המטבח או חדרי השירותים והאמבטיה. מראהו המלוטש של השיש מסייע לשדרג כל עיצוב באופן מיידי, ולגרום לו להיראות יפה ומרשים יותר. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על שיש בצפון.

אילו סוגי שיש קיימים?
ישנו מגוון רחב של סוגי שיש, כאשר הסוגים הנפוצים ביותר הם:
• גרניט – שיש ייחודי, הנחצב מבטן האדמה. השיש עובר עיבוד על מנת לגרום לו להיראות מבריק ויפה. גרניט הוא שיש עמיד מאוד, היכול לסבול בקלות טמפרטורות קיצוניות מבלי להיסדק או להישבר, עניין ההופך אותו לפרקטי במיוחד בחדרים כמו המטבח.
• קיסר – שיש קיסר, או בשמו המדויק יותר – "אבן קיסר" – הוא סוג של אבן יפהפייה, המיוצרת מגבישי קוורץ ודבקים מיוחדים. מדובר בשיש עמיד יחסית, אך בשונה מהגרניט, הוא כן עלול להיסדק במגע עם סכינים חדים או טמפרטורות גבוהות במיוחד.
• אוניקס – אוניקס היא אבן גיר, המאופיינת בצפיפות גבוהה. מדובר באבן יוקרתית, הנחשבת לאבן טבעית אצילית במיוחד. במקרים רבים, האוניקס תשמש כסמל ליוקרה ותימצא במקומות כמו בתי מלון יוקרתיים, ארמונות ועוד. מדובר באבן יפהפייה בעלת תכונות שקיפות נהדרות מחד, אך היא פחות עמידה מהקיסר והגרניט מאידך.

שיש בצפון – איזה שיש כדאי לבחור?
בבואנו לבחור שיש בצפון, חשוב מאוד לתת את הדעת על הייעוד של השיש והפונקציות אשר אותן הוא יצטרך למלא. רק באופן זה, תוכלו לבחור את השיש הטוב ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.