מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8200366

שיש גרניט הוא אחד מסוגי השיש הייחודיים ביותר שקיימים. השיש נחצב מתוך בטן האדמה, וכל שיש כזה מתאפיין במרקם, שקיפות וצבעים, המייחדים אותו ספציפית. למעשה, לא ניתן למצוא שיש גרניט אחד שזהה לאחר, ומסיבה זו, הוא נחשב לאחד מחומרי הגלם היפים והייחודיים ביותר הקיימים בטבע. כיום, השימוש בשיש גרניט נפוץ במגוון של מקומות וחדרים בבית, בדגש על חדר המטבח. לפניכם כל מה שצריך לדעת על גרניט למטבחים בקריות.

מה חשוב לדעת על שיש גרניט?
שיש גרניט הוא כאמור שיש ייחודי במראהו, אך מעבר לכך – מדובר בשיש עמיד במיוחד, היכול להתמודד עם טמפרטורות קיצוניות מבלי להישבר, להיסדק או אף להישרט. עניין זה הופך את הגרניט למשטח עבודה מושלם למטבח, עליו ניתן לבצע כמעט כל פעולה ללא חשש.

מהו מחירו של שיש גרניט למטבחים בקריות?
מחירו של שיש גרניט הוא לרוב יקר יותר ממחירם של סוגי שיש אחרים, אך חשוב לזכור כי בשל העובדה שמדובר בשיש עמיד במיוחד, ההשקעה הכספית בגרניט תוכיח את עצמה כמשתלמת מאוד בטווח הארוך. מעבר לעניין הייחודיות והיופי של השיש, הגרניט אינו נהרס או נסדק, והוא קל מאוד לניקוי. כאשר השיש מראה סימנים קלים של עייפות, תמיד ניתן לטפל בו באמצעות פעולת ליטוש פשוטה, שתגרום לו להיראות שוב חדש לגמרי – וכך ניתן ליהנות ממנו למשך עוד שנים רבות.