מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 04-8200366

שיש גרניט הוא סוג של שיש יוקרתי, הנחצב מבטן האדמה. השיש עובר ליטוש ועיבוד, המקנים לו מראה מבריק ויפה. עניין זה מאפשר לשלב את השיש בעיצוב המטבח, וכך להחמיא לשאר העיצוב ולהקפיץ אותו לרמה הבאה. לפניכם כל מה שצריך לדעת על גרניט למטבחים בחיפה.

מה חשוב לדעת על גרניט?
שיש גרניט הוא שיש ייחודי, הנוצר באופן טבעי באדמה. מסיבה זו, כל משטח גרניט נראה אחרת, ומכיל גוונים ומרקמים ייחודיים. עניין זה מאפשר לשלב בעיצוב המטבח "יצירה" ייחודית, שלא נראתה באף מקום אחר, וכך לגרום למטבח כולו להיראות מיוחד ויפה יותר. דבר נוסף שחשוב לדעת על שיש גרניט, הוא העמידות שלו. מדובר בשיש קשיח וחזק, שהינו עמיד במיוחד בפני טמפרטורות קיצוניות – הן גבוהות והן נמוכות. חוזק השיש הופך אותו עמיד גם בפני שריטות, עניין המאפשר להשתמש בגרניט כמשטח עבודה איכותי במטבח.

האם שיש גרניט הוא שיש קל לניקוי?
שיש גרניט הוא שיש שקל מאוד לנקות אותו, ולרוב, ניגוב השיש באמצעות מטלית לחה כלשהי יעשה את העבודה. היתרון המשמעותי ביותר בגרניט, הוא שכאשר השיש נמצא בשימוש של כבר מספר שנים ומראה סימני "עייפות", ניתן תמיד ללטש אותו בעזרת אנשי מקצוע, וכך לגרום לו להיראות שוב חדש לגמרי – מבלי להחליפו כלל. על אף שמחירו של שיש זה הינו מעט גבוה יותר, ניתן להשתמש בו למשך מספר לא מבוטל של שנים, וכך לחסוך כסף רב בטווח הארוך.